Dag Tijd veld 1 (kunstgras) veld 3  (gras) Trainer(s)
Maandag 17.00 - 18.00 uur JO8-1, JO8-2 en JO8-3   Niels Meijer / Cedric de Haan / Marlon Putter / 
Mark de Hiep / Sam van der Kolk
17.00 - 18.00 uur JO7   John Vrijhoef
17.30 - 18.30 uur JO9-1 enJO9-2
  Ralf van Leeuwen / Paul de Vries / Nick Wewer / 
Marco Terlien
18.00 - 19.00 uur JO11-3   Jacob Scherpenhuysen / Gerjen Binnekamp
18.00 - 19.00 uur JO10-1 en JO11-2   John Vrijhoef
18.30 - 19.30 uur   JO14-1 Marco Snel
19.00 - 20.00 uur JO13-2   Tom Muizelaar
19.00 - 20.00 uur JO15-2   Sjors Victorie / Lars Huussen
19.15 - 20.30 uur   MO17-1 Joyce van Huisstede / Marco Snel
Dinsdag 18.00 - 19.00 uur JO11-1   Erik Nuhn / Marco Terlien
18.00 - 19.00 uur MO13-1   Lars Huussen / Dana van de Wiel / Maaike Snapper
18.00 - 19.15 uur   JO13-1 Hans en Jesse van Huisstede
19.00 - 20.15 uur JO15-1   Wesley van der Helm / Richard Dijkstra
19.00 - 20.15 uur   JO17-1 Steven Stijvers
19.00 - 20.15 uur JO19-1   Ronald Verheul / Wouter Vendrig
20.30 - 22.00 uur Zondag 1 en 2   Jouri de Bruin / Raymond Moleveld
Woensdag 17.00 - 18.00 uur JO9-1   Ad van Benschop
17.00 - 18.00 uur JO8-1, JO8-2 en JO8-3   Marlon Putter / Mark de Hiep / Sam van der Kolk / 
Niels Meijer / Cedric de Haan
17.00 - 18.00 uur JO7   Gerjen Binnekamp
18.00 - 19.00 uur JO11-3   Jacob Scherpenhysen / Gerjen Binnekamp
18.00 - 19.00 uur JO10-1 en JO9-2   John Vrijhoef
18.30 - 19.30 uur JO14-1   Marco Snel
18.30 - 19.30 uur   JO15-2 Joyce van Huisstede
19.00 - 20.00 uur   JO13-2 Tom Muizelaar
19.30 - 20.30 uur MO17-1   Joyce van Huisstede / Marco Snel
Donderdag 17.45 - 18.45 uur   JO11-2 Jonathan Schols / Christian Lam
17.45 - 19.00 uur JO13-1   Hans en Luuk van Huisstede
18.00 - 19.00 uur JO11-1   Michel Jongerden
18.00 - 19.00 uur MO13-1   Lars Huussen / Dana van de Wiel / Maaike Snapper
18.45 - 20.00 uur   JO15-1 Wesley van der Helm / Richard Dijkstra
19.00 - 20.15 uur JO17-1   Steven Stijvers
19.00 - 20.15 uur JO19-1   Ronald Verheul
20.30 - 22.00 uur Zondag 1 en 2   Jouri de Bruin / Raymond Moleveld
20.30 - 22.00 uur   Zondag 3 en 4 -
KEEPERSTRAINING
Dinsdag 19.30 - 20.15 uur   Keepers JO17 / JO19 vacature
20.15 - 21.00 uur   Keepers Zondag 1 en 2 vacature
Donderdag 18.30 - 19.15 uur   keepers JO8 t/m JO11 Oscar Vrijhoef
19.15 - 20.00 uur   Keepers JO13 t/m JO15 Oscar Vrijhoef
  TECHNIEKTRAINING
    Thomas Grolleman