TRAININGSSCHEMA VV NEDERHORST 2018- 2019
Dag Tijd veld 1 (kunstgras) veld 3  (gras) Trainer(s)
Maandag 17.00 - 18.00 uur JO8-1    Michelle Onel en Sandra Cerasuolo
vervallen JO8-2 / JO8-3   Tot herfst vakantie 1x in week trainen op woensdag dan evalueren
17.30 - 18.30 uur JO9-1 / JO9-2 / JO9-3   Marlon Putter / Mark de Hiep / Sam van der Kolk
18.00 - 19.00 uur   JO10-1 / JO10-2 Paul de Vries / Ralf van Leeuwen / Marco Terlien / Nick Wewer
18.00 - 19.00 uur JO13-2    Jacob Scherpenhuysen / Gerjen Binnekamp
18.30 - 19.45 uur JO13-1    Marco Snel / Dick van der Helm
19.45 - 20.45 uur   JO15-2  Sjors Fictorie
19.45 - 21.00 uur MO19-1   Joyce van Huisstede
20.00 - 21.00 uur JO17-2    Benno Brouwer
Dinsdag 18.00 - 19.00 uur JO11-1    Sam van der Kolk
18.00 - 19.00 uur MO13-1    Lars Huussen / Femke Snapper / Maaike Snapper
19.00 - 20.15 uur JO17-1    Wesley van de Helm / Richard Dijkstra
19.00 - 20.15 uur   JO15-1  Steven Stijvers
19.00 - 20.15 uur JO19-1    Alex Ziogas
20.30 - 22.00 uur Zondag 1 / 2   Chris van de Graaf / Raymond Moleveld
Woensdag 17.00 - 18.00 uur JO8-1    Gerjen Binnenkamp
17.00 - 18.00 uur JO8-2 / JO8-3   John Vrijhoef
17.00 - 18.00 uur JO9-1   Marlon Putter / Mark de Hiep / Sam van der Kolk
17.00 - 18.00 uur JO9-2 / JO9-3   Cedric de Haan / Niels Meijer / Sharon Wenneker
18.00 - 19.00 uur JO10-1 / JO10-2   John Vrijhoef
18.00 - 19.15 uur JO13-2    Jacob Scherpenhuysen / Gerjen Binnekamp
18.45 - 20.00 uur   JO17-2  Benno Brouwer / Joyce van Huisstede
19.15 - 20.15 uur JO15-2   Rob Zieleman
19.45 - 21.00 uur MO19-1    Joyce van Huisstede 
Donderdag 17.45 - 18.45 uur   JO11-1 John Vrijhoef
17.45 - 19.00 uur JO13-1    Marco Snel 
18.00 - 19.00 uur MO13-1     Lars Huussen / Femke Snapper / Maaike Snapper
18.45 - 20.00 uur   JO17-1  Wesley van der Helm / Richard Dijkstra
19.00 - 20.15 uur JO15-1    Steven Stijvers
19.00 - 20.15 uur JO19-1   Alex Ziogas
20.30 - 22.00 uur Zondag 1 / 2   Chris van de Graaf / Raymond Moleveld
20.30 - 22.00 uur   Zondag 3 / 4 n.v.t.
Keeperstraining        
Donderdag 18.30 - 20.15 uur   Keepers jeugd Oscar Vrijhoef
20.15 - 21.00 uur   Keepers selectie Vacature